Preskočiť na obsah
Mária Gurská

Administratíva a podporné služby

Mária Gurská

Administratívne a pomocné činnosti

Obec
Hviezdoslavov
Od roku
2019
IČO
51 595 745

Mária Gurská

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
930 41 Hviezdoslavov
Na trhu od
28. januára 2019
IČO
51 595 745
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mária Gurská

Mária Gurská – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hviezdoslavov. Podniká od 28. januára 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad administratívne služby, maloobchod a veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
Mária Gurská
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 595 745
Dátum vzniku
28. januára 2019
Miesto podnikania
930 41 Hviezdoslavov
Živnostenský register
Okresný úrad Dunajská Streda, vložka č. 210-37559
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mária Gurská zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Administratívne služby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Reklamné a marketingové služby

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Reklamné a marketingové služby
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Počítačové služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mária Gurská?

Miesto podnikania je v obci 930 41 Hviezdoslavov.

Čím sa Mária Gurská zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: administratívne služby; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby; prenájom hnuteľných vecí.

Aké je IČO – Mária Gurská?

IČO je 51 595 745.

Odkedy podniká Mária Gurská?

Podnikanie začalo 28. januára 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mária Gurská podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese maria-gurska-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.